[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie Adwokat od spraw spadkowych
Cześć wszystkim forumowiczom

Poszukuję dobrego adwokata od spraw spadkowych z Warszawy. Czy dalibyście radę mi coś w tym obszarze tematycznym polecić? Czy np. ten adwokat z linka byłby wart uwagi? A może macie jakieś własne doświadczenia w tym zakresie?
Odpowiedź z Cytatem
Tylko ci, co robią powoli to, co inni robią w pośpiechu, są w stanie zrobić prędko to, co inni muszą robić powoli.
Junior Member

Domyślnie
Dzięki za linka słyszałem, ze jest dobry
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Trudno doradzić. Dodam jednak od siebie, że nie warto przy takich okolicznościach oszczędzać!
Odpowiedź z Cytatem
Zdejmując buty wieczorem, nie wiesz, czy je włożysz rano.
eni eni jest nieaktywny
Member

Domyślnie
Warto postawić na doświadczonego i polecanego adwokata. Przede wszystkim prawnik, który zajmie się nasza sprawą powinien posiadać specjalizację w tym kierunku i wspomniane już wcześniej doświadczenie. Moim zdaniem warto skontaktować się - z tą kancelarią.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
To zależy od konkretnej sprawy. Ja kiedyś musiałam załatwiać w sądzie kwestie spadkowe (przepisanie mieszkania) i do tego nie był potrzebny żaden adwokat, ale przy większych sprawach być może rzeczywiście bez takiego się nie obejdzie.
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie Prawo spadkowe
W kwestii prawa spadkowego ja współpracowałem z tą kancelarią: adwokat-figiel.pl/uslugi-prawne/prawo-spadkowe
I zdecydowanie polecam bo gdyby nie oni to bym spłacał czyjeś długi.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Warto stawiać na profesjonalizm, nawet jak przyjdzie nam sporo zapłacić za przeprowadzenie sprawy.
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
Pewnie, w sprawach spadkowych nie warto samemu się podjemować czegoś na czym się nie znamy. Ja prawie odziedziczyłabym same długi i problemy ale na szczęście kancelaria prawna mi z tym wszystkim pomogła i nie muszę spłacać zadłużenia po cioci.
Odpowiedź z Cytatem

Ostatnio edytowane przez Anielka ; 03-29-2017 o 07:28
Junior Member

Domyślnie
Mojej znajomej pomogła kancelaria dąbrowa górnicza kkAdwokaci. Jest to grupa doświadczonych i rzetelnych adwokatów, więc może tam spróbujecie? Ich oferta jest bardzo szeroka, na pewno pomogą
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Ja się na tym niestety kompletnie nie znam... W związku z tym nie jestem w stanie pomóc.
Odpowiedź z Cytatem
Wspomnienia wywołują ból. Najdotkliwszy zaś sprawiają najlepsze z nich.
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

SEO by vBSEO 3.6.0