[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie Szczoteczka elektryczna - tradycyjna czy soniczna?
Zastanawiam się nad kupnem szczoteczki elektrycznej. Wstępnie już nawet wybrałem szczoteczki, które mnie interesują:
Philips Sonicare HX6511/50 Philips Sonicare HX6511/50 | cena, raty - sklep Komputronik.pl
Oral-B Professional Care 1000 Gdzie tanio kupić? Szczoteczka ORAL-B Professional Care 1000 - oferta (051fdea11f3366af) - Sklep-Outlet.pl
Nie wiem dokładnie na czym polega różnica między nimi? Która lepiej czyści zęby - soniczna czy tradycyjna elektryczna?
Odpowiedź z Cytatem
Lojolka
Junior Member

Domyślnie
Jak na moje to te elektryczne nie są zbyt dobre, nie ma to jak szczotkować samemu.

Ostatnio edytowane przez majj44ds ; 11-29-2016 o 11:42
Junior Member

Domyślnie
Zdecydowanie uważam, że elektryczne zasługują na uwagę - pomagają walczyć z płytką nazębną.

Głodówka - jaki ma wpływ na zdrowie?
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
A co myślicie, żeby poszukać jakiegoś info na ten temat w necie? Moim zdaniem to może być dość dobra opcja.
Odpowiedź z Cytatem
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Junior Member

Domyślnie
Szczoteczka soniczna wykonuje kilkukrotnie większą liczbę obrotów na minutę (a więc czyści lepiej). Pomaga na przykład skuteczniej niż szczoteczka obrotowa pozbyć się osadów z kawy i herbaty - sprawdzone info
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Ja polecam szczoteczki soniczne z firmy PolkardBis , korzystam z nich już od dłuższego czasu i mogę tylko zarekomendować, są naprawdę niezawodne , tylko co jakiś czas trzeba dokupić główki i tyle.
Odpowiedź z Cytatem

SEO by vBSEO 3.6.0