Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alergia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Alergia

    Cześć,
    poszukuję odpowiednich badań*na alergię. Słyszeliście może coś na temat tych testów ?
    Chodzi o alergię sezonową oczywiście, chciałabym iść*do alergologa po tabletki ale nie chcę by mi je przepisał w ciemno

  • #2
    Idź do alergologa, żeby ci wypisał skierowanie na badania, to podstawa moim zdaniem

    Komentarz


    • #3
      Nie ma co zwlekać, alergia sama nie ustąpi raczej :P im szybciej odwiedzisz lekarza, tym lepiej. Szybciej postawi diagnoze co Cie uczula i wprowadzi odpowiednie leczenie.

      Komentarz


      • #4
        .

        alergia to dość niebezpieczne. warto udac się do lekarza

        Komentarz


        • #5
          Jedyne wiarygodne badania to u alergologa właśnie, więc na twoim miejscu bym się nie wahał tylko jak najszybciej się tam udał, jeżeli masz taką potrzebe.

          Komentarz


          • #6
            Testy alergiczne to w sumie chyba jedyne badania na alergię, nie licząc badań krwi. Trzeba je wykonać żeby się dowiedzieć czy jesteśmy uczuleni.

            __________________________________

            Komentarz


            • #7
              Ja długo myślałem, że mam na coś alergię. Skóra mnie swędziała, miałem katar itp. Niestety nie mogłem zdiagnozować, na co tak naprawdę to uczulenie może być. Dopiero po przeczytaniu kilku artykułów stwierdziłem, że może to być nietolerancja pokarmowa. Moje przypuszczenia się niestety potwierdziły.

              Komentarz


              • #8
                Ja bardzo polecam oczyszczacze powietrza , bardzo pomagają przy alergiach .

                Komentarz


                • #9
                  A spotkaliście się z tym, że alergie są bardzo często mylone z nietolerancjami pokarmowymi? Na szczęście coraz więcej lekarzy jest wyczulonych na ten temat i zleca badania właśnie w kierunku nietolerancji. Na stronie można przeczytać, jakie są objawy nietolerancji. Może komuś z Was zapali się lampka, że jednak to może być przyczyną dolegliwości?

                  Komentarz


                  • #12
                    witam,
                    ja po atakach alergii miałam bardzo suchą skórę, ale pomógł mi olejek kokosowy - polecam i wam, naturalny i skuteczny!

                    Komentarz


                    • #13
                      Zamieszczone przez Britney Zobacz posta
                      Ja bardzo polecam oczyszczacze powietrza , bardzo pomagają przy alergiach...
                      Tu się zgodzę,że oczyszczacz powietrza dla alergików to bardzo dobre rozwiązanie. Ja ze względu na alergię na kurz zakupiłam sobie nawilżacz ponieważ zbyt suche powietrze w mieszkaniu powoduje,że więcej cząsteczek kurzu się w nim unosi co znowu było przyczyną moich całorocznych katarów alergicznych :/ Urządzenie sprawdza się idealnie - powietrze jest o wiele lżejsze dzięki czemu nie mam już kataru i śpi się o wiele przyjemniej.

                      Komentarz


                      • #14
                        Malwinka ale to zakupiłas oczyszczacz czy nawilżacz czy dwa w 1 ? Bo widzisz ja mam 2w1 z sharpa dokładnie taki : Ale z tymi alergiami na kurz to daj spokój. katar ciągły, albo kaszel I to taki suchy :/ wręcz krtaniowy. U mnie córki miały prawie non stop. Taki kaszel zwykle kończył się zapaleniem tchawicy.

                        Komentarz


                        • #15
                          Moja siostra, która jest alergikiem o ciężkim przebiegu ma oczyszczacz ideal ap 30 z jonizatorem . Działa w ten sposób, że usuwa z powietrza alergeny, kurz, wirusy i bakterie, jednocześnie nasyca powietrze jonami ujemnymi, powodując jego odświeżenie

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X