Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie formy reklamowe warto stosować?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Przede wszystkim wydaje mi się, że powinno się reklamować firmę w sposób nowoczesny. Dla przykładu - mój znajomy ma małą knajpkę, przy pomocy zrobił sobie filmik na stronę internetową, który nakręcony został przez drona. Taka rzecz świetnie przyciąga klientów

    Komentarz


    • #17
      Reklama

      Każda jest na swój sposób skuteczna ale najlepiej to "z polecenia"

      Komentarz


      • #18
        na pewno pozycjonowanie lokalne w przypadku gabinetów dentystycznych

        Komentarz


        • #19
          Kiedyś zleciłem analizę statystyczną do pracy magisterskiej dotyczącej tematyki marketingu. Okazało się, że respondenci najczęściej uważali, że formy marketingu w największym stopniu trafiające do klienta to reklama w tv oraz ulotki. Nie do końca się z tym zgadzam, ale analizę statystyczną wykonywało dla mnie sprawdzone Buro Analizy Statystycznych , więc na pewno analiza była przeprowadzona rzetelnie.

          Komentarz


          • #20
            Koniecznie trzeba zadbać o właściwą stronę WWW. Bez tego się po prostu nie obejdzie. Według mnie naprawdę świetne jest np. tu

            Komentarz


            • #21
              Trudno się nie zgodzić z owym założeniem. Z drugiej jednak strony wciąż brakuje kilku ważnych informacji.

              Komentarz


              • #22
                Tu jest z dość ciekawą ofertą materiałów reklamowych. Wydaje mi się, że to może być dość sensowne rozwiązanie

                Komentarz


                • #23
                  W dzisiejszych czasach najlepszą formą reklamy jest Internet. W sieci najlepiej promować się przy użyciu pozycjonowania, AdWordsa lub promując swój profil na portalach społecznościwoych.

                  Komentarz


                  • #24
                    A co myślicie o nagrywaniu spotów reklamowych? Promocja stara jak świat, ale myślę, że w czasach, kiedy dominuje przekaz głównie obrazkowy - skuteczna. Np. taki kamerzysta oferuje - myślicie, że tego typu usługi mogą podnieść sprzedaż?

                    Komentarz


                    • #25
                      Wizerunek firmy to świetna reklama. Uważam, ze warto zainwestować troche więcej w meble do firmy, biura czy sklepu, by ten mógł przyciągać uwage klientów. Znam taka firme, która idealnie nadaje sie do tego, firma femi Firma Femi zajmuje sie wyposażaniem sklepów w meble, akcesoria itp. Kompleksowo mozna u nich załatwic naprawde wiele. Godni polecenia

                      Komentarz


                      • #26
                        Sam nie wiem jakie formy reklamowe teraz są najlepsze.

                        _______________________________________________

                        Komentarz


                        • #27
                          Moim zdaniem na pewno warto się zainteresować - w końcu w XXI wieku do większości ludzi docierają głównie obrazy, a nie np. pismo...

                          Komentarz


                          • #28
                            Hejka. Poszukuję właśnie jakiejś dobrej firmy graficznej z Olsztyna. Czy macie może w tym zakresie tematycznym jakieś doświadczenia i moglibyście coś sprawdzonego polecić? Zastanawiam się w tym momencie nad ofertą Co na ten temat sądzicie? Czy byłoby to Waszym zdaniem rozwiązanie warte uwagi

                            Komentarz


                            • #29
                              Wydaje mi się, że obecnie warto zainwestować w reklamę w internecie

                              Komentarz


                              • #30
                                Jeżeli szukasz dobrej firmy, która cię zareklamuje to polecam

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X