Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie formy reklamowe warto stosować?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Reklama w sieci i pozycjonowanie swojej strony to dobra metoda, żeby szybko zaistnieć w internecie
    Regenerum Szampon do włosów

Komentarz

Przede wszystkim wydaje mi się, że powinno się reklamować firmę w sposób nowoczesny. Dla przykładu - mój znajomy ma małą knajpkę, przy pomocy www.dronsfera.pl zrobił sobie filmik na stronę internetową, który nakręcony został przez drona. Taka rzecz świetnie przyciąga klientów

Komentarz

Reklama

Każda jest na swój sposób skuteczna ale najlepiej to "z polecenia"

Komentarz

na pewno pozycjonowanie lokalne w przypadku gabinetów dentystycznych
          Piękna i zgrabna sylwetka nie musi pozostawać już tylko marzeniem. Zacznij skutecznie trenować i zdrowo się odżywiać Trener personalny Mikołów zaprasza do kontaktu

Komentarz

Kiedyś zleciłem analizę statystyczną do pracy magisterskiej dotyczącej tematyki marketingu. Okazało się, że respondenci najczęściej uważali, że formy marketingu w największym stopniu trafiające do klienta to reklama w tv oraz ulotki. Nie do końca się z tym zgadzam, ale analizę statystyczną wykonywało dla mnie sprawdzone Buro Analizy Statystycznych http://statsa.pl/uslugi-statystyczne , więc na pewno analiza była przeprowadzona rzetelnie.

Komentarz

Koniecznie trzeba zadbać o właściwą stronę WWW. Bez tego się po prostu nie obejdzie. Według mnie naprawdę świetne tworzenie stron www jest np. tu
              Życie z drugim człowiekiem polega na tym, że zaczyna się lubić jego dziwactwa

Komentarz

Trudno się nie zgodzić z owym założeniem. Z drugiej jednak strony wciąż brakuje kilku ważnych informacji.
                Istnieją takie przedmioty, które dla jednych ludzi nie znaczą nic, a dla innych wszystko.

Komentarz

Tu jest drukarnia z dość ciekawą ofertą materiałów reklamowych. Wydaje mi się, że to może być dość sensowne rozwiązanie
                  W życiu każdego człowieka nadchodzi moment, gdy musi przekroczyć granicę oddzielającą go od tego, kim był, a tego kim musi się stać

Komentarz

W dzisiejszych czasach najlepszą formą reklamy jest Internet. W sieci najlepiej promować się przy użyciu pozycjonowania, AdWordsa lub promując swój profil na portalach społecznościwoych.

Komentarz

A co myślicie o nagrywaniu spotów reklamowych? Promocja stara jak świat, ale myślę, że w czasach, kiedy dominuje przekaz głównie obrazkowy - skuteczna. Np. taki kamerzysta oferuje filmowanie dla firm - myślicie, że tego typu usługi mogą podnieść sprzedaż?

Komentarz

Pracuję...
                      X