Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak obliczyć ryczałt ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak obliczyć ryczałt ?

    ? Poczytajcie na tym forum biznesowym o wielu możliwościach, dokładnie się tego dowiecie !

  • #2
    Ciekawe rozwiązanie tylko wolałabym sama tego nie robić, myślę że lepiej opłacić księgową i niech to robi bo łatwo można się pomylić.

    Komentarz


    • #3
      Witam, ja osobiście polecam usługi księgowej lepiej i taniej niż samemu odpowiadać za błędy

      Komentarz


      • #4
        A czy ktoś słyszał o zmianach w przedstawianiu danych podatkowych w formie jednolitych plików kontrolnych ? Pliki mają być elektroniczną wersją ksiąg podatkowych oraz dowodów księgowych i być przesyłane na żądanie organów podatkowych. Ciekawe rozwiązanie które podobno działa już dobrze w innych krajach.

        Komentarz


        • #5
          Już od nowego roku weszły nowe wymogi odnośnie fakturowania. Na szczęście od niedawna pracuję na a on jest w pełni dostosowany. Nie muszę się martwić, czy za kilka miesięcy szukać nowego programu, bo mam tu wszystko co potrzebne.

          Komentarz


          • #6
            Z takimi sprawami lepiej zgłościć się do a nie pytać na forum, bo w te odpowiedzi nie ma co wierzyć....

            Komentarz


            • #7
              Skoro jesteśmy w temacie pieniędzy, to chciałbym się zapytać jak rozliczacie swoje pity? Ja zdecyduję się na rozliczenie . To chyba najlepsze rozwiązanie, bo nie trzeba chodzić po księgowych, więc oszczędzamy dużo na czasie

              Komentarz

              Pracuję...
              X