Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co na prezent dla męża ?????

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Ja ostatnio na prezent kupiłam narzeczonemu białko i trochę nowych suplementów diety Bartek dużo ćwiczy, chyba nawet po cichu marzy o kulturystyce ale nie chce mi powiedzieć Ja niestety się nie znam ale dowiedziałam się dużo na i udało mi się kupić świetny prezent

    Komentarz


    • #32
      Najlepiej wysłać go na badania, a później do roboty Świetną i kompleksową ofertę ma

      może akurat oferta się spodoba i jest Pani w okolicy
      Ostatnio edytowany przez Wacław; 23.01.2018, 17:53.

      Komentarz


      • #33
        Bardzo poprawnie, gdy dają ten prezent, o którym człowiek od dawna marzy. Oto mój mąż bardzo lubi ryby i od dawna chciałem sobie nowy ponton, wybrała mu prezent. Mam nadzieję, że będzie zadowolony)

        Komentarz


        • #34
          Ja ostatnio dostałem karnet na siłownię od mojej lubej Mógłbym się obrazić, ale w sumie sam jej to kiedyś zasugerowałem

          Komentarz


          • #35
            Daj mężowi coś nietypowego - Ja ucieszyłem się ostatnio bardzo z niespodziewanej wycieczki na strzelnicę. Sam bym sobie tego nie zafundował, a tak mogłem zrobić coś fajnego. Więc wszystko zależy od faceta - jeden docenia offroad, a drugi chciałby . Takie czasy nic na to nie poradzisz

            Komentarz


            • #36
              ja bym chciał dostac wypad gdzies na weekend. ostatnio kolega został przez zone zaproszony na weekend. W Hotelu Czardsz w Płocku jest świetna oferta prezent dla niej lub dla niego i jest to bardzo luksusowy. Ja bym tak chciał troche sie odprezyc i odpoczac od wszystkiego. Miłe sa takie niespodzianki. na miejscu jest oczywiscie wiele wiecej atrakcji bo juz przegladałem strone m.in kregielnia wellness spa restauracja .. co kto lubi

              Komentarz


              • #37
                Dodam jeszcze, że tak naprawdę faceci nie są tak wybredni jeśli chodzi o prezenty jak kobiety, więc nie ma co panikować

                Komentarz


                • #38
                  Jak najbardziej takie posunięcie ma sens. Jednak nie tylko w tym przypadku i sytuacji, co chyba oczywiste.

                  Komentarz


                  • #39
                    A nie myślałaś żeby kupić coś co troszkę podkręci temperaturę w związku? Ja swojemu narzeczonemu kupiłam ostatnio jeden z gadżetów erotycznych i na prawdę był zaskoczony, ale i bardzo zadowolony. Możesz zerknąć sobie na stronę: mają spory wybór tego typu rzeczy, a nóż coś i Tobie wpadnie w oko

                    Komentarz


                    • #42
                      Jakiś czas temu kupiłam mężowi płetwy do nurkowania . Bardzo interesuje się pływaniem i nurkowaniem, oraz generalnie sportami wodnymi. Planujemy wyjazd na Wyspy Kanaryjskie zimą, więc na bank mu się przydadzą podczas urlopu. Celuj w coś, co zahacza o krąg zainteresowań męża, to będzie najlepszy prezent.

                      Komentarz


                      • #43
                        A może zestaw do czyszczenia swojego auta Warto kupić w większych ilościach, aby zacząć przygodę z detailingiem... to sprawdzone kosmetyki od polskiego producenta.

                        Komentarz


                        • #44
                          coś od serca

                          Komentarz


                          • #45
                            100 zł to trochę mały budżet.. Wcześniej wymienione pomysły były świetne ale wymagają odłożenia lub pożyczenia nieco pieniędzy. Najtańszym wyjściem będzie zabranie męża na spacer, kolację czy do kina. Jeśli lubi gadżety, radzę celować w drobiazgi dobrej jakości. Najważniejsze, by prezent był kreatywny. Każdy lubi czuć się wyjątkowo

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X