Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co na prezent dla męża ?????

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Ja ostatnio na prezent kupiłam narzeczonemu białko i trochę nowych suplementów diety Bartek dużo ćwiczy, chyba nawet po cichu marzy o kulturystyce ale nie chce mi powiedzieć Ja niestety się nie znam ale dowiedziałam się dużo na https://skuteczne-suplementy.com.pl/ i udało mi się kupić świetny prezent

Komentarz

Najlepiej wysłać go na badania, a później do roboty Świetną i kompleksową ofertę ma

badania okresowe w Bydgoszczy może akurat oferta się spodoba i jest Pani w okolicy
      Ostatnio edytowany przez Wacław; 23.01.2018, 15:53.
      Trzeba wspierać swoje działania, razem możemy więcej. Przed porządną pracą należy się przebadać. Koniecznie nie zapomnieć o ząbkach

badania medycyny pracy w bydgoszczy idealnie o wszystko zadba

Komentarz

Bardzo poprawnie, gdy dają ten prezent, o którym człowiek od dawna marzy. Oto mój mąż bardzo lubi ryby i od dawna chciałem sobie nowy ponton, wybrała mu prezent ponton elling forsage fr-290. Mam nadzieję, że będzie zadowolony)

Komentarz

Ja ostatnio dostałem karnet na siłownię od mojej lubej Mógłbym się obrazić, ale w sumie sam jej to kiedyś zasugerowałem

Komentarz

Daj mężowi coś nietypowego - Ja ucieszyłem się ostatnio bardzo z niespodziewanej wycieczki na strzelnicę. Sam bym sobie tego nie zafundował, a tak mogłem zrobić coś fajnego. Więc wszystko zależy od faceta - jeden docenia offroad, a drugi chciałby pozbyć się zmarszczek . Takie czasy nic na to nie poradzisz

Komentarz

ja bym chciał dostac wypad gdzies na weekend. ostatnio kolega został przez zone zaproszony na weekend. W Hotelu Czardsz w Płocku http://www.meblex.terazplock.pl/wiad...onkursu_plock/ jest świetna oferta prezent dla niej lub dla niego i jest to bardzo luksusowy. Ja bym tak chciał troche sie odprezyc i odpoczac od wszystkiego. Miłe sa takie niespodzianki. na miejscu jest oczywiscie wiele wiecej atrakcji bo juz przegladałem strone m.in kregielnia wellness spa restauracja .. co kto lubi

Komentarz

Dodam jeszcze, że tak naprawdę faceci nie są tak wybredni jeśli chodzi o prezenty jak kobiety, więc nie ma co panikować

Komentarz

Jak najbardziej takie posunięcie ma sens. Jednak nie tylko w tym przypadku i sytuacji, co chyba oczywiste.
                  Istnieją takie przedmioty, które dla jednych ludzi nie znaczą nic, a dla innych wszystko.

Komentarz

A nie myślałaś żeby kupić coś co troszkę podkręci temperaturę w związku? Ja swojemu narzeczonemu kupiłam ostatnio jeden z gadżetów erotycznych i na prawdę był zaskoczony, ale i bardzo zadowolony. Możesz zerknąć sobie na stronę: https://www.secretive.pl/akcesoria-e.../dla-mezczyzn/ mają spory wybór tego typu rzeczy, a nóż coś i Tobie wpadnie w oko

Komentarz

Pracuję...
                    X