Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezenty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prezenty

    Witam,

    Zbliżają się urodziny koleżanki z klasy, a ja kompletnie nie wiem co jej kupić. Oglądałam kilka propozycji na tej stronie: i macie może jakieś pomysły, które mogłabym wykorzystać?
    Ostatnio edytowany przez bobo8; 24.08.2018, 09:07.

  • #3
    Teraz bardzo popularnym i uniwersalnym prezentem może być powerbank. Ostatnio trafiłem na ten materiał i kupiłem fajny dla siebie. Nie wyobrażam sobie teraz wyjazdu gdzieś za miasto bez zabrania ze sobą tego gadżetu. Nie trzeba martwić się o baterię w telefonie, czy lampce Polecam!

    Komentarz


    • #4
      hej,
      dla swoich dzieci lub braci i sióstr polecić mogę gry video, dzieciaki bardzo lubią grać, zobaczcie jak kupować bezpieczne gry -

      Komentarz


      • #5
        Ja jak już totalnie nie mam pomysłu, to kupuję kartę podarunkową. Wtedy sobie dana osoba kupuje to, co chce.

        Komentarz


        • #8
          hejka,
          moja przyjaciółka uwielbia nosić czapki z daszkiem, zaraz ma urodziny i szukałam jej prezentu, aż trafiłam na jak dla mnie ta czapka jest świetna! zamówiłam i nie żałuje jestem pewna, że spodoba się Ani ładnie zrobiona i ma piękny kolor - polecam wielbicielkom czapeczek!

          Komentarz


          • #9
            Dobry pomysł. Takie prezenty zawsze cieszą.

            Komentarz


            • #10
              Mój chłopak na urodziny podarował mi voucher na zabieg keratynowy na włosy. Wybrałam czekoladową keratynę marki Amazon Keratin, dzięki niej moje włosy stały się gładkie i lśniące. Łatwo się układają i nie puszą polecam każdej dziewczynie z niesfornymi lokami :P
              Ostatnio edytowany przez beros; 08.05.2019, 11:32.

              Komentarz


              • #11
                Nie lepiej byłoby delikatnie się podpytać co by chciała? albo pójść do sklepu?

                Komentarz


                • #13
                  W takim wypadku, dobrze jest wiedzieć co będzie najbardziej odpowiadało danej osobie. Np. faceci uwielbiają rzeczy praktyczne, które sprawdzą się w swojej roli najlepiej jak jest to tylko możliwe. Dlatego też saszetka do ręki, taka jak na stronie jest prezentem uniwersalnym i ciekawym.

                  Komentarz


                  • #14
                    Ja ostatnio przyjaciółce kupiłem pościel w jakies różne, kolorowe wzory. Studiowała wzornictwo na ASP, więc uwielbia różnie materiały, wzorki itd. Ja się co prawda na tym kompletnie nie znam, ale trochę poszperałem i znalazłem artykuł który okazał się zbawieniem w tej sytuacji

                    Komentarz


                    • #15
                      Polecam zobaczyć, może być fajnym prezentem, jeśli masz chwile czasu i trochę kreatywności

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X