Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie kupujecie odzież?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gdzie kupujecie odzież?

Jakie polecicie miejsce na zakupy w sieci? Coś w stylu, tylko żeby można kupić na sztuki i odzież męską?
    Beta Plus to hurtownia internetowa modnej odzieży damskiej, męskiej i młodzieżowej importowanej z Turcji, która oferuje hurtowe zakupy ubrań on-line.

Mi zawsze udaję się kupować w sklepach mało znanych . Tylko w tych sklepach odstaje takie ubrania jakie potrzebuję.

Komentarz

czyli jakie? oO u mnie to zależy co... ale przeważnie to lubie takie duuże hale gdzie jest pełno sklepów, jest tam ogromny wybór ale to już trzeba lubić latać po sklepach :P

--
      lego friends

Komentarz

Ostatnio kupiłem świetny pasek na tej stronie https://zeskory.com/paski-skorzane-meskie-58 i muszę powiedzieć, że jest dużo lepszy niż jakikolwiek pasek z sieciówki, kiedykolwiek przeze mnie przymierzany. Prawdziwa skóra, dobrej jakości, precyzyjnie wszystko zrobione tak jak należy

Komentarz

Dla mnie od zawsze Allegro jest dobrym wyborem. Nigdy jeszcze nie miałem problemów z tym serwisem.

Komentarz

Ja kupuję bezpośrednio w sklepach. Wolę zawsze założyć i przymierzyć odzież przed zakupem.

Komentarz

Ja odzież kupuję w sklepach internetowych, które posiadają ubrania moich ulubionych marek.

Komentarz

Pracuję...
              X