Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pasta wybielajaca zeby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • pasta wybielajaca zeby

    Prosze o porade specjalistow :
    szukam dobrej wybielajacej pasy do zebow od wielu lat codziennie pije kawe wiele lat tez palilem papierosy ale rzucilem rok temu
    stosowalem rozne pasty talkie co mozna spotkac w drogerach ale efekt nie jest dla mnie do konca taki jaki powinien byc mam wiele przebarwien ktorych sie ciezko pozbyc a te pasty co stosowalem pomagaly tylko troche .
    Cos ktos moze polecic ?

  • #2
    Witaj darekk,
    mój mąż miał podobny problem, mimo, że usilnie namawiałam go do rzucenia palenia i ograniczenia kawy i herbaty, niestety - to kochany ale uparty człowiek. Zamówiłam mu opalescence - ogólnie jest to pasta polecana pacjentom po wybielaniu zębów, by utrzymać efekt, możne być jednak również stosowana przez osoby, które się temu zabiegowi jeszcze nie poddawały.
    Myślę, że warto spróbować, jeśli ta pasta również nie sprosta Twoim oczekiwaniom, pozostaje Ci tylko wizyta u specjalisty.
    Tą pastę możesz kupić w profesjonalnych sklepach medycznych, np. tu

    Komentarz


    • #3
      pasta

      Pasta moze duzo nie pomoc, stosuj nici dentysyczne lub idz na zabieg wybielajacy.


      _______________________________
      Aranżacja wnetrz:

      Komentarz


      • #4
        Z tego co mi wiadomo, szeroki wybór past przeznaczonych do wybielania zębów można znaleźć w ofercie . Ponadto w asortymencie Dent Shop dostępne są takie produkty jak: wybielające nici dentystyczne, specjalne płyny do płukania jamy ustnej, a nawet szczoteczki zalecane do wybielania zębów. Myślę sobie, że jeżeli postawimy na kompleksowy zestaw takich artykułów, uzyskamy najlepsze efekty w wybielaniu zębów.

        Komentarz


        • #5
          Pasta wybielająca chyba działa podobnie jak wszystkie produkty FIT na odchudzanie.
          Tylko dobry marketing i wszystko się sprzeda

          Komentarz


          • #6
            Pasta może lekko wybielić zęby, jednak najlepsze efekty w wybielaniu osiągniemy dzięki profesjonalnemu zabiegowi przeprowadzonemu w gabinecie stomatologicznym. Efekty są widoczne, trwałe i z pewnością spełnią nasze oczekiwania. Oczywiście dzięki lampom czy laserowi - nie osiągniemy odcieniu idealnej bieli, jaką często możemy zobaczyć na filmach u gwiazd amerykańskiego kina. Taki skutek, to efekt zastosowania licówek lub implantów, które ze względu na swoją cenę stanowią bardzo kosztowny produkt, na który stać nielicznych.
            Ostatnio edytowany przez Galeria-Uśmiechu; 24.07.2018, 12:04.

            Komentarz


            • #7
              Stosowałem bardzo dużo takich past i żadna nie przynosiła rezultatów.

              Komentarz


              • #8
                Tak szczerze mówiąc, to najlepiej byłoby po prostu rzucić palenie. Ale wiem, że walka z nałogami jest straszna!

                Komentarz


                • #9
                  To prawda, czasem to droga przez mękę, ale na szczęście zawsze można zwrócić się do specjalistów z lub innych tego typu ośrodków na terenie całego kraju. Na pewno pomogą.

                  Komentarz


                  • #10
                    A ja chciałbym się Was zapytać, czy daje naprawdę takie spektakularne rezultaty? Wiele słyszałem o niej od jednej znajomej, która jest wręcz zachwycona jej właściwościami, ale sam nie wiem, co o tym myśleć. Czy naturalny składnik może być lepszy od chemicznych wybielaczy?

                    Komentarz


                    • #11
                      Dzięki wielkie za sprawdzone informacje w tym temacie Jestem pewien, że mi się one przydadzą

                      Komentarz


                      • #12
                        Czy ktoś słyszał o tym, że aloes też wybiela zęby? Może ktoś próbował?

                        Komentarz


                        • #13
                          Nie, ja pierwsze słysze, może działa przeciwzapalnie ale nie wybiela

                          Komentarz


                          • #14
                            A jaka dobrze wybiela??

                            Komentarz


                            • #15
                              też się zastanawiam która faktycznie jest dobra

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X