Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaka szczoteczka do zębów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    szczoteczka

    też słyszałam, że lepiej elektryczna, ale mi tam się wygodniej myje zwykła

    Komentarz


    • #32
      najważniejsze żeby była najlepsza

      ___________________________________

      Komentarz


      • #33
        Ja za to od swojej dentystki dowiedziałam się, że najlepsze są soniczne - przynajmniej dla osób, które mają ściśnięte zęby. Innymi szczoteczkami trudno czyści się wszystkie przestrzenie między nimi, a soniczna podobno radzi sobie i w tak trudnych warunkach. Nie wiem jednak jak to wygląda w praktyce, bo sama jeszcze jej nie stosowałam, Dopiero jestem na etapie wybierania modelu i porównywania różnic między nimi.

        Komentarz


        • #34
          To może być dość trudny wybór, chociaż wydaje mi się, ze odpowiednia szczoteczka do zębów jest w zasięgu twojej ręki. Jeżeli sam nie potrafisz się zdecydować to może tutaj , podpowiedzą Ci czym kierować się przy wyborze odpowiedniej szczoteczki. W tym sklepie wybór jest naprawdę duży.

          Komentarz


          • #35
            też polecam soniczne - dają naprawdę super efekt i czujesz aż że te zęby są super czyste

            Komentarz


            • #36
              ja polecam zdecydowanie elektryczną a dokładniej OralB są skuteczne i mają różne typy końcówek. Każdy znajdzie coś dla siebie.

              Komentarz


              • #37
                Mam elektryczną i jestem zadowolona, czyści zdecydowanie lepiej. Tradycyjną trzeba się namachać, żeby mieć wrażenie, że ząbki są dobrze wyczyszczone.

                Komentarz


                • #38
                  Ja używam tradycyjnej szczoteczki do zębów i jestem z niej zadowolona.

                  Komentarz


                  • #39
                    A ja jakoś się przyzwyczaiłam do tradycyjnej sztoczeki. Wydaje mi się, że człowiek najdokładniej to sobie sam zęby umyje.

                    Komentarz


                    • #40
                      a co myslicie o tych szczoteczkach sonicznych? Warte swojej ceny?

                      Komentarz


                      • #41
                        Jak byłam młodsza to dostałam szczoteczkę elektryczną na święta, ale nie pamiętam już, jak było z jej efektywnością. Z tradycyjnymi mam nieco problemów, bo mało sklepów u mnie w pobliżu ma te z miękkim włosiem, a tylko takie mogę używać ze względu na obniżone dziąsła. Poważnie rozważam, czy nie kupić sobie elektrycznej albo sonicznej, która jest podobno najlepsza.

                        Komentarz


                        • #42
                          Ja używam elektrycznej OralB, zwykłą szczoteczką nie umiałem domyć całego osadu z zębów

                          Komentarz


                          • #43
                            podobno soniczne są teraz najlepsze, taka nowość niestety bardzo kosztowna. ja używam zwykłej, bo elektryczna jakoś mi nie podpasowała

                            __________________________

                            Komentarz


                            • #44
                              odkad zczalem uzywac elektrycznej to w zyciu bym nie wrocil do poprzedniej!

                              Komentarz


                              • #45
                                zwykla o srednim wlosiu plus nitki

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X