Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mam brzydkie zęby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    re

    Pasta ajona, systematyczne mycie, miękka szczoteczka i po czasie wszystko powinno być ok. Zęby tylko przy systematyczności wyglądają normalnie, ale trwała poprawa przychodzi dopiero po bardzo długim okresie.

    Komentarz


    • #17
      A nie ma jakiś zabiegów które mogą zmienić brzydki wygląd zębów. Bo rozumiem że nie chodzi tutaj o to że sa krzywe?

      Komentarz


      • #18
        aparat

        na brzydki wygląd zębów zaradzić może aparat na nie jednak cena aparatu ortodontycznego jest dość wysoka. Jeśli cię nie stać to warto zajrzeć tu:

        Komentarz


        • #19
          polecam licóki, piekny efekt

          Komentarz


          • #20
            licówki

            Komentarz


            • #21
              Może powinnaś zwrócić uwagę na to co jesz? Może brakuje Ci wapnia? Przecież wiadomo, że dieta ma wpływ na nasze zdrowie i kondycję organizmu. Druga sprawa, to poszukać dobrego dentystę, z wlasnego doswiadczenia wiem jak o to trudno. No i codzienne dbanie o zęby, dobra szczoteczka, pasta czy płyn do płukania ust. Może na przebarwienia pomógłby Ci taki U mnie się sprawdza.

              Komentarz


              • #22
                Zastanawiam się czy nie warto kupić sobie szczoteczki sonicznej. Czytałam, że ma ona wiele zalet i bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem płytki nazębnej. Znalazłam nawet ranking ze świetnym porównaniem różnych modeli takich szczoteczek.

                Komentarz


                • #23
                  Kto w tym kraju ma ładne zęby. To jest naprawdę bardzo mało osób.

                  __________________________________________________ _____

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X