Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Specjalista z Krakowa, który dobrze wstawia implanty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Specjalista z Krakowa, który dobrze wstawia implanty

    Szukam lekarza specjalisty, którzy wstawia dobrze implanty zębów, znacie kogoś dobrego z Krakowa? i ile może kosztować wstawienia takich implantów?

  • #2
    To ile będzie kosztował implant zależy nie tylko od lekarza, ale przede wszystkim od systemu implantologicznego jaki wybierzesz. Jest ich kilka. Zwylke w gabinetach mają rózne i lekarz powie Ci jaki będzie najlepszy, jakie są wady i zalety.

    Jeśli chodzi o Kraków to polecam tę klinikę:

    Bardzo dobry specjalista, jeden z lepszych nie tylko w Krakowie ale również i w całym województwie Czasami trzeba długo poczekać na wizytę, ale warto!

    Komentarz


    • #3
      Ja słyszałam, że Pro-Ortoden ma bardzo dobrych i wykwalifikowanych dentystów. Przyjmują prywatnie, ale można też się zapisaćw ramach NFZ

      Komentarz


      • #4
        koszt zależy przede wszystkim od tego, ile potrzebujesz. Jeśli np. trzy zęby obok siebie to chyba lepszym wyjściem jest korona?

        Komentarz


        • #5
          z tego co wiem to w Scandinavian Clinic robią dobrze, ja nie korzystalam z tego zabiegu ale ogolnie centrum jest super takze polecam sie tam zorientowac bo ceny takie jak wszedzie a warunki komfortowe i fajna atmosfera

          Komentarz


          • #6
            Ja bym ten temat zostawiła specjaliście z tej dziedziny... Wydaje mi się, że to będzie najlepsze możliwe rozwiązanie.

            Komentarz


            • #7
              jak chcesz specjalisty to podjedź do Katowic - tu masz wszystkie najważniejsze odpowiedzi na pytania które możesz chcieć zadać

              Komentarz

              Pracuję...
              X