Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

implant zęba

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • implant zęba

    Słuchajcie, kto w Krakowie zrobi mi piękną jedynkę? Tylko implant wchodzi w grę bo tylko kawałek zęba mi został po stłuczce.

  • #2
    Jako dentysta posiadam sam takie implanty i jestem bardzo zadowolony z ich jakości

    Komentarz


    • #3
      Myślę, że warto ten temat zostawić specjaliście. Dzięki temu wielu trudności się oszczędzi.

      Komentarz


      • #4
        Z tego co się orientuję to implant zęba zazwyczaj jest bardzo drogi


        _____________________________

        Komentarz


        • #5
          W przypadku utraty zęba warto jak najszybciej uzupełnić jego brak, ponieważ z czasem może dojść do zaniku kości. Zawsze warto poszukać stomatologa w innym mieście, gdzie można skorzystać z usług na tym samym lub wyższym poziomie w dużo niższej cenie. Koszty wszczepienia implantów zależą od wielu czynników o czym można przeczytać na moim blogu .

          Komentarz


          • #6
            no jesli chodzi o implanty to warto sie dobrze zorientowac, ja robilem u siebie na wiosce i z poczatku wydawalo sie ze ok, a od jakiegos czasu mi sie zdarzaja krwawienia spod tego zeba, podejrzewam ze cos jest nie tak, teraz robilem panorame, inny lekarz ma ocenic co i jak :/

            Komentarz


            • #7
              No to Scandinavian Clinic przeciez, oni są znani z tego ze bardzo porządnie robią, ceny masz podobne jak gdzie indziej a przynajmniej masz pewność ze nie odstawią fuszerki, jak widać w przypadku implantów nie ma co ryzykować i umawiać się byle gdzie :/

              Komentarz


              • #8
                Na pewno implant zęba to już nie jest to samo jak swój ząb. Ludzie w tym kraju w ogóle nie dbają o żeby i przez to dentyści mają robotę.

                _____________________________________________

                Komentarz


                • #9
                  Jak to nie dbają? Nie każdy ma mocne zęby. Nawet dbając o nie nie jesteśmy w stanie zapobiec ich utracie.

                  Komentarz


                  • #10
                    Jeśli szukacie dobrego stomatologa to polecam w tej klinice wykonują też usg. Ja tam się chodzę do endokrynologa. Ale wiem że cały personel się stara i profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta. Zobaczcie na stronę tam macie wszystkie informacje. Poleca serdecznie.

                    Komentarz


                    • #11
                      Myślę, że w każdym mieście są gabinety polecane mniej i bardziej. I najlepiej popytać o opinie wśród znajomych, rodziny. U nas na Śląsku, jeśli chodzi o implanty to wiele osób chwali sobie klinikę . Ale i tak każdy powinien udać się tam gdzie mu odpowiada.

                      Komentarz


                      • #12
                        Jeżeli chodzi o implanty to w Krakowie nie ma lepszego miejsca niż Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń. Specjalizują się tam w wstawianiu implantów. To bardzo profesjonalne centrum, na pewno dobrze się Wami tam zajmą.

                        Komentarz


                        • #13
                          nie zniechecam cie do koron, to twoja decyzja ale jednak wlasnego, zdrowego zeba nic nie zastapi, a moim zdaniem to dosc drastyczne posuniecie.
                          wiele by tu pisac na ten temat, przydalby sie obszerny wyklad.
                          mysle ze szpaczek podziela moje zdanie.
                          zycze szybkiego gojenia, aha ktos tu wspominal o czyszczeniu. koniecznie czyscic, dziasla przy implantach musza byc utrzymane w nienagannej kondycji

                          Komentarz


                          • #15
                            Dobrze jest zrobić prześwietlenie zębów. Sama też robiłam w Diagdent na Ursynowie. Nie trzeba czekac ,obsługa jest bardzo miła i od razu jest zdjęcie z opisem.To bardzo wygodne.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X