Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pasta do zębów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Zamieszczone przez robertinio Zobacz posta
    Ja stosuję paradontax - bardzo dobrze myję zęby, choć jest okropnie niesmaczna.
    Kolejny przykład na to, że smak nie jest dobrym kryterium. Słyszał ktoś kiedyś o tym, że pasta jest smaczna i skuteczna? Jeżeli chodzi o mnie to nie słyszałem o takim rozwiązaniu.

    Komentarz


    • #32
      Ja używam pasty z i jakoś nie uważam aby była ona najgorsza w smaku. Przez jakiś czas próbowałam paradontax ale smak mnie pokonał. Jakoś nie mogłam się przemóc aby dokończyć tubkę, a miałam tylko tubkę taką jak się bierze do samolotu, więc malutką. Starcza ona dosłownie na kilka myć. A jednak smak mnie pokonał. Jakiś czas stosowałam jeszcze elmex, ale w końcu stosują ta organiczną i jestem zadowolona.

      Komentarz


      • #33
        Ktoś jeszcze używa Ajony? co myślicie o stosowaniu tej pasty?

        Komentarz


        • #34
          Nie wyobrażam sobie nie używać past bez fluoru. Mam wrażenie, że taka pasta nie wyczyści dobrze moich zębów. Nie uważam, że mycie zębów pastą z fluorem mogłoby być szkodliwe, co innego gdybybyśmy ja połykali.

          Komentarz


          • #35
            Osobiscie stosuje Elmex i mi odpowiada

            Komentarz


            • #36
              Ja od lat używam Elmexu i nie narzekam. Dobra pasta, są efekty działania.

              Komentarz


              • #37
                nie wszyscy dentysci maja takie zdanie, niektórzy twierdzą ze fluor to konieczny skladnik pasty

                Komentarz


                • #38
                  Ja bardzo lubię tę pastę wybielającą Colgate Max White, ale zauważyłam po niej, że moje zęby są jakieś bardziej wrażliwe

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X