Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dentysta - Łódź

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dentysta - Łódź

    Które specjalistę z Łodzi wybrać? Poproszę o Wasze porady/ wskazówki.

  • #2
    Ja polecam tą klinikę mają bardzo dobrych specjalistów, super podejście do pacjenta i najnowszy sprzęt. Leczenie szybkie i bezbolesne.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Nitka19 Zobacz posta
      Ja polecam tą klinikę mają bardzo dobrych specjalistów, super podejście do pacjenta i najnowszy sprzęt. Leczenie szybkie i bezbolesne.
      Widzę, że ceny nie są takie złe. Czy ktoś może wstawiał sobie tam, lub gdzie indziej implanty w kość? Szukam dobrego gabinetu w okolicach Łodzi.

      Komentarz


      • #4
        Z czystym sumieniem mogę polecić gabinet stomatologiczny Państwa Fabjańskich.
        Wyleczyli mi dwa zęby, które wcześniej zostały spaprane przez innego stomatologa.

        Komentarz


        • #5
          Ja byłam na przeglądzie w Enel-Medzie w Manufakturze w tym roku i jestem zadowolona, bo znaleziono mi ubytki, o których nie miałam pojęcia, bo poprzedni dentyści je ignorowali albo nie informowali o ich istnieniu. I dostałam zalecenie na zrobienie szyny relaksacyjnej z powodu podejrzeń bruksizmu - coś, o czym też wcześniej nie miałam pojęcia, że mogę mieć. Nie jestem przyzwyczajona do tak dokładnych wywiadów lekarskich, ale koniec końców jestem zadowolona, bo wiem, co wymaga leczenia w pierwszej kolejności.

          Komentarz

          Pracuję...
          X