Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

szukam stomatologa

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • #16
  Ja również szukam stomatologa i znalazłem pewną stronę w internecie. - Stomatolog Bydgoszcz - Blask Uśmiechu - Dentysta Wszystko wygląda tam w porządku, jednak nie jestem pewien i chcę się kogoś poradzić, co sądzicie?

  Komentarz


  • #17
   stomatolog

   Regularne wizyty u stomatologa mogą ochronić zęby przed wieloma ubytkami, chorobami.. Dentysta a zapobieganie próchnicy - instytut.pl A gdyby ktoś chciał skorzystać ze stomatologów na południu Polski, może skorzystać z usług ortodontów w Bielsko Białej www.rodentica.pl/ortodonta-bielsko.

   Komentarz


   • #18
    Mieszkam akurat w centrum i jak już coś trzeba zrobić z zębami to cała rodzina wybiera się do Odent. Mają siedzibę na Żoliborzu. Blisko, i przede wszystkim mam zaufanie. Jakby ktoś się zastanawiał gdzie się wybrać w Warszawie, to od siebie przynajmniej mogę ich polecić.
    Swoją drogą, wyjeżdżam właśnie na całe wakacje do Sopotu, kojarzy tam ktoś może jakiegoś dobrego dentystę? Odzywa się stara, dobra 6tka...

    Komentarz


    • #19
     Ja jestem akurat z Tomaszowa Mazowieckiego i dojeżdżam do stomatologa do Częstochowy. Centrum nazywa się Medor i jest przy Waszyngtona, miałam tam zakładany stały aparat na zęby. Dobry ortodonta godny polecenie, namiar najlepiej na ich stronie Stomatolog Ortodonta Protetyka Implanty Częstochowa Medor

     Komentarz


     • #20
      Wybór stomatologa to bardzo ważna kwestia, w końcu chodzi tu o zdrowie naszych zębów. Ja zawsze nie wiedziałem do jakiego iść, co potem przekładało się na wysokie koszty zabiegu lub na źle przeprowadzony zabieg. Dlatego zacząłem szukać artykułów na internecie dotyczących wyboru odpowiedniego stomatologa i znalazłem http://prowital.pl/po-czym-poznac-dobrego-stomatologa/ artykuł z którego korzystam już od jakiegoś czasu, gdy idę do lekarza! Jest w nim bardzo dużo przydatnych porad, jakimi powinniśmy się kierować u stomatologa!

      Komentarz

      Pracuję...
      X