Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dentysta Warszawa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dentysta Warszawa

    Szukam dentysty, który porządnie zrobi mi licówki. Mam niezbyt ładne jedynki górne, zawsze to było moim kompleksem
    Słyszałam, że w Klinice Impladent pracują bardzo dobrzy lekarze, dysponują profesjonalnym sprzętem i stosują nowoczesne rozwiązania. Ktoś ich testował?

  • #2
    Witam z licówkami jest problem i każdy dobry lekarz ci to powie, ze one po prostu się odklejają jak sztuczne paznokcie jak chcesz coś robić to załóż koronki na zęby

    Komentarz


    • #3
      Dobrze założone licówki się nie odkleją tak o. Bez przesady. Poza tym nie zależy mi na odbudowie i szlifowaniu zębów. Chcę jak najmniej inwazyjnie to zrobić. W zasadzie jestem już umówiona w Klinice Impladent. Byłam ostatnio na konsultacji, pooglądali mnie, zrobili wywiad, teraz będę szła już na samo założenie. Jak będę po, powiem, jak było

      Komentarz


      • #4
        Jasne, że się nie odkleją. Zależy też jak będziesz dbać.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Kurka Zobacz posta
          Dobrze założone licówki się nie odkleją tak o. Bez przesady. Poza tym nie zależy mi na odbudowie i szlifowaniu zębów. Chcę jak najmniej inwazyjnie to zrobić. W zasadzie jestem już umówiona w Klinice Impladent. Byłam ostatnio na konsultacji, pooglądali mnie, zrobili wywiad, teraz będę szła już na samo założenie. Jak będę po, powiem, jak było
          Ty się nie śmiej, ja poprawiałem ostatnio licówki, bo mi się jedna odkleiła. Robiłem w gabinecie, którego nazwy przez litość nie wymienię. Poprawiam w innym, właśnie w wymienionym przez Ciebie Impladencie

          Komentarz


          • #6
            W zasadzie jestem już umówiona w Klinice Impladent. Byłam ostatnio na konsultacji, pooglądali mnie, zrobili wywiad, teraz będę szła już na samo założenie.

            Komentarz


            • #7
              Uważasz, że tak

              Komentarz


              • #8
                tak, możesz być szalony, ale twoja wiadomość jest niesamowita.

                Komentarz


                • #9
                  Please treat each other well. Everybody has difficulties that we have to overcome, do not know later but how to live each day happily.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja polecam gabinety Eurodental w Warszawie. Mają tam świetnych specjalistów z dużym doświadczeniem i szybkie terminy.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja cała rodziną korzystamy z opieki stomatologicznej w ramach pakietu Komfort. To naprawdę świetna opcja dla osób które szukają najlepszych specjalistów. Za niewielkie pieniądze mam zapewnioną kompleksową opiekę.

                      Komentarz


                      • #12
                        Tam nigdy nie byłem, ale super licówki robią w Klinice Uśmiech Zdrowia na Wilanowskiej

                        Komentarz


                        • #13
                          Stomatologia Piodent w Pruszkowie i/lub Wołominie [url]https://www.piodent.pl/[/url]

                          Komentarz


                          • #14
                            Z tego co tak kojarzę, to takim spoko podobno jest ratynscy dental clinic,

                            Komentarz


                            • #15
                              Moja ciotka niedawno miała zakładane licówki w celu poprawy estetyki uzębienia. Bardzo chwaliła MCS przychodnię w Warszawie: [url]https://mcs-przychodnia.pl/[/url] Szybko umówiła się na wizytę, a dentysta wszystko zrobił dokładnie jak trzeba. Polecam! Sprawdzeni specjaliści!

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X